Nemusíte být nutně zebra, aby Vám pruhy slušely jako jí.

Pruhovaná móda se šíří světem rychleji než mor, řítí se rychleji než hrom a skoro tak rychle jako blesk. Trika s pruhy milují muži, ženy, děti, vodáci, námořníci, podnikatelé, ležérní umělci, sportovní typy. Mnozí v pruhovaném triku běhají, někteří v něm uléhají k spánku, nebo se v něm milují.
Ovšem nošení pruhovaného oblečení není jen záležitostí elegantní módy nebo hlášení se k specifické vodácké komunitě. Nemusí jít ani o vyjádření lásky k mokrému námořnickému řemeslu. Můžete si objednat levné, vkusné a pohodlné pruhované modro-bílé a černo-bílé triko s krátkým či dlouhým rukávem, když budete třeba chtít uspořádat veselou a originální oslavu. Nejen pro Vaše děti, ale i pro Vašeho druha, manželky, chotě, kamaráda, nějakého člena Vaší rodiny či spolupracovníka. A když mluvíme o spolupracovníkovi, nesmíme zapomenout ani na šéfa, kterému můžeme přichystat parádní překvapení na firemní párty vedené v námořnickém nebo vodáckém duchu. Ti odvážnější mohou přijít a šokovat třeba oděním se jen do plavek, pruhovaného trika, potápěčských brýlí, šnorchlu a ploutví.
A co takhle námořnické triko s kotvou, bílou námořnickou čepicí a bílými plátěnými kalhotami s doplňkem fajfky a flašky jamajského rumu? Možností je nepřeberné množství.
A tak se ptáme: kdo by nemiloval pruhy? Zvlášť když léto a sluníčko klepe na dveře a Vy v teplých slunečních paprscích můžete vypadat sexy, neodolatelně, zábavně či komicky. Zaplavme planetu pruhovanými triky do nepohody a užívejme si dobré nálady v něčem, v čem je všem příjemně!