Blog - Hudebnitricka.cz

Nejzajímavější informace ze světa hudby

Nick Cave na výběrovku zařadil hity i srdcovky, přidává také knihu

Výběrovka Lovely Creatures, která mapuje jeho tvorbu z let 1984 až 2014.

Nick Cave na výběrovku zařadil hity i srdcovky, přidává také knihu

Jsou lidé, kteří si nevědí rady s tím, kde s The Bad Seeds začít. Další znají katalog skupiny lépe než já. Tohle album má být takovou cestou třemi dekádami naší hudební tvorby,“ vysvětluje Cave, proč dvojité CD vzniklo. Původně mělo vyjít už v roce 2015, ale kapela nakonec dala přednost tvorbě řadové desky.

Nyní jsme vybrali písně, které se pořád drží – z jakýchkoliv důvodů. Některé hrajeme na koncertech, další jsou naše osobní oblíbené kousky. Jiné jsou prostě na to, abychom je vynechali, příliš obrovské a mají v sobě historii. A pak jsou takové, kterým se nepodařilo do výběru dostat… chudinky. A ty musíte objevit sami,“ dodává hudebník.

Na výběru skladeb se podíleli současní i bývalí členové skupiny. Ponořili se do osobních archivů a dosud neviděné fotografie i dokumenty budou součástí knihy, jež vyjde společně se sérií původních esejů.

Tato kniha bude k dispozici jako součást limitované edice alba „super deluxe“, která bude obsahovat ještě dvouhodinové DVD se vzácnými, dosud nezveřejněnými archivními záběry. Kolekce vyjde rovněž na vinylu.

Queen 11 zajímavostí o této skupině

Queen 11 zajímavostí o této skupině

MTV ZAKÁZALA VYSÍLÁNÍ VIDEA K PÍSNI I WANT TO BREAK FREE

Po krátké stagnaci na začátku 80. let pomohl skupině tento hit z pera baskytaristy Deacona opět na vrchol populární hudby. Členové skupiny vystupují ve videu převlečení za ženy a parodují britskou telenovelu „Coronation street“. Bohužel, MTV video vyhodnotila jako propagaci transvetitismu a stáhla jej vysílání, díky čemuž se v Americe skladba neměla šanci umístit v žebříčku. Naproti tomu v Jihoafrické Republice se píseň stala symbolem svobody a boje Nelsona Mandely proti apartheidu.

NEJLEPŠÍ KONCERT VŠECH DOB – LIVE AID ‘85

Psal se rok 1984, když nepříliš populární zpěvák Bob Geldof shlédl ve zprávách reportáž o hladomoru v Etiopii. Zcela otřesený se okamžitě rozhodl k získání peněz na potraviny a další potřeby. Nejprve nahrál společně se slavnými zpěváky píseň „Do They Know It’s Christmas?“, která vydělala přes 1 milion liber, ale to zdaleka nestačilo. Zorganizoval proto největší charitativní akci v tehdejší době, která přinesla výdělek přes 100 milionů liber. A proč o ní mluvíme v souvislosti s Queen? Koncertu konaného 13. července 1985 se zúčastnilo takřka 60 hvězd tehdejší pop music, např. P. McCartney, U2, D. Bowie a mnozí další, ale jedno jediné vystoupení večera navždy změnilo historii. Dvacet minut strávených na pódiu Mercurymu zcela stačilo k ovládnutí davu a právem je tento koncert považován za nejlepší hudební vystoupení všech dob!

PRAVÉ JMÉNO FREDDIE MERCURYHO BYLO FARROKH BULSARA

Freddie vůbec nepocházel z Anglie. Narodil se párským rodičům ve službách koloniální vlády na ostrově Zanzibar. Ve věku pouhých sedmi let byl poslán za příbuznými žijícími nedaleko indické Bombaje, aby zde nastoupil na britskou školu. Právě zde mu spolužáci začali oslovovat Freddie, jménem snazším na vyslovení. V 60. letech Freddie s rodinou uprchli před revolucí do Anglie, kde si nakonec změnil i své příjmení.

BRIAN MAY SI SVOU KYTARU SÁM VYROBIL

Neobyčejně talentovaný hudebník si svou kytaru, dle barvy příznačně pojmenovanou „Red Special“ vyrobil sám společně se svým otcem. Kromě toho je také vystudovaným astrofyzikem. Ostatně, na univerzitě se skupina Queen dala dohromady. Roger Taylor studoval dentální medicínu, John Deacon elektrotechniku a Mercury se věnoval ilustrátorství, které využil při tvorbě znaku skupiny.

ROGER TAYLOR SI ZABUBNOVAL SPOLEČNĚ S PETREM ČECHEM

Petr Čech, bývalý brankář anglické Chelsea, se ve volném čase věnuje hře na bicí, a také je velkým fanouškem skupiny Queen. Před třemi lety se sešel se svým kamarádem, kterým je shodou okolností bubeník Queen Roger Taylor, a společně si zahráli na své soupravy.

ADAM LAMBERT ZAHÁJIL KARIÉRU V V AMERICAN IDOL

Nový zpěvák skupiny Adam Lambert svou kariéru výrazně nastartoval v populární show American Idol. Na konkurzu zazpíval píseň Bohemian Rhapsody od Queen a postupně se probojoval až do živě vysílaných kol. Zpěvem nejrůznějších populárních skladeb si vysloužil ovace i od „zlého porotce“ Simona Cowella. Nijak se netají svou homosexuální orientací a měl velkou šanci stát se prvním LGBT vítězem této reality show, ale nakonec nevyhrál. Na finálovém večeru zpíval společně se svým soupeřem píseň „We Are The Champions“ za hudebního doprovodu Taylora a Maye.

VYDALI SKLADBU ČÁSTEČNĚ V JAPONŠTINĚ

Viděli jste někdy fotografie z období beatlemánie? Tisíce fanynek se mačkajících se na letišti jen aby mohly přivítat své idoly? Přesně tak vypadaly i návštěvy Queen v Japonsku. Japonci milovali jejich hudbu a Mercury jejich kulturu – velice často zde nakupoval různé starožitnosti. Snad právě proto nebo snad za důvěru, kterou v ně Japonci měli, vydali Queen píseň „Teo Teorriate (Let Us Cling Together)“, část textu v angličtině, část textu zpívanou v japonštině.

KONCERTOVALI ZA ŽELEZNOU OPONOU

V roce 1986 se Queen jako první anglická skupina vydala koncertovat za železnou oponu, konkrétně do maďarské Budapešti. Fenomenální koncert se mnohým, zejména Maďarům, zaryl do paměti díky překvapení, které si pro ně Mercury přichystal. Na pódiu zazpíval maďarskou lidovou píseň „Tavaszi szél vizet áraszt“. Ačkoliv měl text napsaný na dlani a zápasil se správnou výslovností, dojaté publikum jeho výkon odměnilo bouřlivým potleskem.

PRVNÍ ALBA NAHRÁVALI POZDĚ V NOCI

Představte si, že jste majitelem studia, do kterého chodí nahrávat velké hvězdy a přijde za vámi malá kapela, zda u vás může nahrávat. Queen měli obrovské štěstí, že jim bylo umožněno nahrávání, ale dle jejich představ to úplně neprobíhalo. Pozdě v noci nebo v časných ranních hodinách, když důležití klienti skončili nahrávání, zazvonil telefon a celá skupina jela nahrávat, než bude studio zase obsazeno. Navzdory podmínkám se jim album povedlo úspěšně nahrát, ale bylo kritikou strháno jako „uhlazenější hudba Led Zeppelin“.

ZALOŽILI NAHRÁVACÍ STUDIO, ABY NEMUSELI PLATIT DANĚ

Queen jako bohatá skupina byla nucena platit v Británii daně, které nebyly zrovna malé. Na radu finančních poradců tento problém šalamounsky vyřešili – založili si vlastní nahrávací studio v cizí zemi. Za sídlo si vybrali švýcarské město Montreux a v Británii se zdržovali jen určitý počet dní v roce (o to snadnější díky turné), a proto nemuseli platit vysoké daně.

I’LL F*CKING DO IT, DARLING!

Tuto legendární větu pronesl smrtelně nemocný Mercury a následně vypil skleničku vodky. Pro zesláblého umělce byl zpěv velice náročný a jeho přátelé spoluhráči o něj měli během nahrávání velký strach. Tahle příhoda s vodkou se stala u písně „The Show Must Go On“, kterou zazpíval hned na první pokud správně, tak jak ji dnes známe. Definitivně poslední písní se mu stala „Mother Love“, již za něj na konci musel dozpívat Brian May.

Nick Cave

Nick Cave se narodil roku 1957 v Wangarattě (Austrálie). Otec byl učitel, a matka knihovnice. Je z venkovské rodiny, kde vyrůstal spolu se svými třemi sourozenci – Petr (1954), Tim (1952) a Julie (1959). Ve dvanácti byl vyloučen kvůli kázeňským problémům a byl poslán do internátní školy v Melbourne.

Nechal se zcela okouzlit Hardrockem sedmdesátých let. Ve 14ti založil kapelu Boys Next Door, z níž následně vznikla kapela The Birthday Patry (1980). Tehdy se Nick Cave stěhuje do Londýna, ale již rok na to se vrací zpět do Melbourne, kde kapela zažívá první úspěchy. Následně se ovšem rozpadá, a v r. 1983 zakládá Nick Cave The Bad Seeds. Zde také začíná jeho první zkouška s filmem.

Roku 1988 píše hudbu k filmu NEBE NAD BERLÍNEM (Wim Wenders) kde si také zahrál vedlejší roli. Ve stejném roce vzniká film GHOSTS…OF THE CIVIL DEAD (John Hillcoat) na kterém také spolupracuje. Hned rok na to vzniká DEATH OF A LADIES‘ MAN kde Nick píše jak hudbu, tak scénář. V roce 2005 měl premiéru film THE PROPOSITION, který režíroval John Hillcoat, hudbu a scénář napsal Nick Cave. Na základě této spolupráce vzniká i filmová produkce Titan Films.

V současné době pracuje Nick Cave na své nové knize, která je po jeho knihách „King Ink“ a „A uzřela oslice anděla“ velice očekávaná.

Nová deska Marilyn Manson „Heaven Upside Down“ je tady

Po měsících odkladů, traileru s dekapitovaným Trumpem i změně názvu je nová deska Marilyna Mansona konečně venku. „Heaven Upside Down“ je desátou položkou v jeho diskografii a ledacos se od ní čekalo. Třeba to, jestli předchozí, relativně klidný „The Pale Emperor“ nastoluje u Mansona nový trend.

Na otázku z úvodu je jednoduchá odpověď – nenastoluje. Těžko ovšem rozhodnout, zda je to dobře, nebo špatně. Na „Heaven Upside Down“ se Manson, samozřejmě poučen minulými roky, vrací ke svému nejslavnějšímu období z druhé poloviny devadesátých let. K industriálně špinavému, grotesknímu albu „Antichrist Superstar“ to má stále dost daleko, přece jen Manson trochu zestárnul a možná i zmoudřel, šok už není jeho primární zbraní. Spíše jsme někde u „Mechanical Animals„, u temného industriálního rocku s metalovými výlety, ostře kritické hudby s charakteristickým zpěvákovým projevem.

Marilyn Manson – Heaven Upside Down

Vydáno: 6.10.2017
Celkový čas: 47:33

Skladby: Revelation 12, Tattooed in Reverse, We Know Where You Fucking Live, Say10, Kill4Me, Saturnalia, Jesus Crisis, Blood Honey, Heaven Upside Down, Threats of Romance

Vydavatel: Universal

 

Marilyn Manson ve verzi 2017 už nemá zapotřebí šokovat svou hudbou nebo vzhledem. Bohatě mu stačí být nespoutaným kritikem současného světa, androgynní figurou, která sama sebe vyděluje mimo běžný mainstream – a kontroverze přijde sama. Jako by nyní Manson už jen lehounce popichoval, když se pouští do svých oblíbených témat, jako je náboženství („Say10“, „Jesus Crisis“), vládnoucí garnitura („We Know Where You Fucking Live“) nebo společnost obecně („Saturnalia“).Ale nebojí se vyzkoušet si ani romantiku – a ta v „Kill4You“ vlastně není tak zvrácená nebo pokroucená, jak by se možná dalo od tohoto bledého gentlemana, libujícího si v ledajaké perverzi, očekávat. Ostatně, i Manson stárne, a jak nám na svém (zatím) posledním albu připomněli Mansonovi němečtí kamarádi Rammstein, láska je tu pro všechny. Svoji kritickou litanii halí do oparu zašpiněných, zkreslených kytar, elektronických pazvuků a pravidelné, tanečně-rockové rytamiky. Příjemným osvěžením jsou pak vzdálené ozvěny „The Pale Emperor“, který ukázal, že čistá kytara nemusí být zlem. Jako celek to drží pohromadě, „Heaven Upside Down“ utíká bez zádrhelů kupředu a baví i při opakovaném poslechu.

Po předchozí desce je novinková kolekce možná až šokem, jak moc typický Manson to vlastně je. A sám se nemůžu rozhodnout, jestli je to pozitivum, nebo nikoliv. Tady je všechno na svém místě a že se jedná o Mansona, se neomylně pozná po několika taktech. Jenže posledně ukázal, že dovede hudebně zabrousit i do jiných vod – a i ty mu celkem sedí. „Heaven Upside Down“ tak možná pomyslně dojíždí právě na svoji typičnost a hru na jistotu. Pozitivní na druhou stranu je, že Marilyn Manson je stále poměrně při síle a nevypadá to, že by chtěl v nejbližší době vyklízet svou pozici.

Videoklip Gorillaz – 19-2000

Videoklip Gorillaz – 19-2000

 

Trička skupiny Gorillaz

Marilyn Manson Zajímavosti 

Zajímavosti

 • Marilyn Manson je americká hudební skupina z kalifornského Hollywoodu. V roce 1989 ji založil zpěvák Brian Hugh Warner (Marilyn Manson) a kytarista Scott Putesky (Daisy Berkowitz) pod názvem Marilyn Manson and the Spooky Kids. Později byl název skupiny zkrácen na Marilyn Manson. 
 • Hrají hudební styl, který může být popisován jako neo-Glam rock nebo industriální metal. Jejich název demonstruje prolínání dobra a zla. Kombinují jména hollywoodské celebrity a masového vraha. Marilyn (Marilyn Monroe slavná americká herečka a zpěvačka) a Manson (Charles Manson – několikanásobný vrah).
 • Název celé skupiny a i umělecké jméno jejího frontmana Briana Hugha Warnera je odvozen od částí jmen zpěvačky, modelky a herečky Marilyn Monroe a masového vraha Charlese Mansona.
 • Brian Hugh Warner (Marilyn Manson) se narodil 05.01.1969., v Cantonu, v Ohio, v USA.

15

 • Dostala název 15 protože prý byla dokončena na jeho narozeniny. Album má 15 písní. A 15 je Marilynovo nejoblíbenější číslo má ho dokonce vytetované za uchem.

Antichrist Superstar

 • Marilyn Manson tuto píseň obvykle zpívá na vrcholku stupně se symbolem blesku (podobně jako nacisté při Norimberských sjezdech) a zpívá ji s velmi přehnanými pohyby těla, kterými paroduje televangelisty a diktátory.
 • Oficiální videoklip byl hudebním nakladatelstvím Interscope odložen a teprve až po 14 letech unikl na Youtube. Jedná se o černobílý videoklip, obsahující záběry z filmu Beggoten, trhání stránek bible nebo vojenských přehlídek. V roce 2011 ho Marilyn Manson oficiálně uvolnil na svých stránkách.
 • “Hydra“ je antická postava, jakýsi mořský had s několika hlavami, který střeží vstup do podsvětí (pekla). Pokaždé když mu někdo jednu z hlav usekne, na jejím místě vyrostou rovnou dvě. V tomto případě je to metafora, Bez ohledu na to, jak moc se člověk snaží bránit v jeho pokroku („uříznout hlavu“), vytrvá a vrátí silnější (Další jedna hlava navíc doroste).

Apple of Sodom

 • Píseň je součástí soundtracku z filmu „Lost Highway“ a roku 1997

Coma White

 • Ve videoklipu se objevila Mansonova tehdejší přitelkyně, americká herečka Rose McGowan.
 • Manson v klipu paroduje postřelení prezidenta Kennedyho, nechá se nést na kříži jako Ježíš…apod

Cryptorchid

 • Videoklip je inspirován filmem Begotten od režiséra E. Elias Merhige (tento režisér pak režíroval i některé hudební videoklipy Marilyna Mansona, například: Anti-Christ Superstar)

Cupid Carries a Gun

 • Krátký úsek písničky slouží jako opening (úvodní znělka) pro seriál Salem

Deep Six

 • You want to know what Zeus said to Narcissus? „You’d better watch yourself“ Narcise (postava) Zeus varoval před jejho ješitností (posedlostí jeho vzhledem), ale zároveň ho naváděl, aby se na sebe dívala v jezeře. Narcis byl natolik ohromený svou krásou že spadl do jezera a utopil se. Na tomto místě vyrostla květina – narcis – která nese jeho jméno, tedy “ze smrti dále kvete krása“
 • “Love is evil – Con is confidence – Eros is sore – Sin is sincere“ všechno jsou to protiklady nebo jakási hrátka se slovy, např. LOVE (láska) pozpátku EVIL (EVIL) = zlo, CON (podvod) je obsažen ve slově CONFIDENCE (důvěra), ÉROS (řecký bůh lásky) pozpátku SORE (bolest – bolest z lásky) dále slovo SIN (hřích) je obsažen ve slově SINCERE (upřímný). Celé se to dá se to vysvětlit například tak, že v každém dobru je kousek zla a naopak.
 • “he didn’t know snakes can’t eat a brain can’t try to break the psyche down“ Je to zamyšlení, had vám sice jednou nabídne jablko, které vám změní celý život, nicméně už dále neovládá vaši psychiku, ani v bibli už není jakýkoliv jiný příběh kdy by had pokoušel jakoukoliv osobu a navíc strom byla jediná věc v celém ráji, který měl Adam s Evou zakázaný, takže už stejně není jak je pokoušet.

Disassociative

 • Manson v jednom interview ještě před vydáním Mechanical Animals prozradil, že tato píseň je o tzv. ketaminu, což je kočičí sedativum, které když šňupnete, na nějakou dobu to vyřadí váš nervový systém těla, což je to, co se stane, když se vaše tělo chystá zemřít. Manson také řekl, že ležel na svém raftu ve svém bazénu a dal si dávku ketaminu, a jen zíral na hvězdy nad Hollywoodskými kopci. Pocit byl jakýsi stav beztíže, jako astronaut ve vesmíru.

Four Rusted Horses

 • Píseň zazněla v traileru na hru F.E.A.R. 3

Fundamentally Loathsome

 • Hudbu na tuto písničku překvapivě složil pouze bývalý kytarista skupiny Zim Zum a bývalý klávesák Madonna Wayne Gacy.

Get Your Gunn

 • “Prolife I will kill“ je narážka na skupiny tzv. “pro-lifer“ – v češtině překládáno jako hnutí za právo na život (např. bojují proti potratům), kteří zavraždili Dr. Davida Gunna a další čtyři doktory. Aneb bojovníci za život jsou ochotní zabíjet, celá píseň je inspirována pokrytectvím.
 • “The most that I can learn Is in records that you burn“ je nejspíše odkaz na mládí Mansonova života, kdy navštěvoval křestanskou školu, kde bylo zakázáno poslouchat rockovou hudbu, ačkoliv on toto nařízení porušoval. Manson k albu řekl: „V celém album Portrait Of An American Family jsem chtěl řešit pokrytectví celé Ameriky, jak se morálka nosí jako nějaký odznak, aby jste vypadli dobře a jak je mnohem snazší mluvit o své víře, než opravdu podle ní žít.“

Heart-Shaped Glasses (When The Heart Guides The Hand)

 • Videoklip k této písni byl opět jeden z velkých skandálů Mansona. Přiznal se totiž, že ve videu soulož se svou přítelkyní Evan Rachel Woodovou nepředstíral!

If I Was Your Vampire

 • Tato píseň měla znít na soudtracku stmívání, ale vydavatelé filmu stmívání, tam nechtěli mít nic rockerskýho.
 • Ačkoliv tvůrci Stmívání skladbu nepoužili (přestože se ve filmu objevila píseň od alternativně rockových Muse), filmaři parodického snímku Tupíři si nahrávku zvolili a použili při závěrečných titulcích.

I Want To Disappear

 • Písnička je o dospívání a jak se lidé mění. Zdá se, že mluví o svých rodičích, kteří byli potupní a to ho přimělo, aby změnil svůj postoj k životu.

Kinderfeld

 • Píseň je inspirována dědečkem Marilyna, který v suterénu tajně masturboval, a když ho chytili tak dělal, že si hrál s vláčky. Marilyn ve své knize vysvětluje, že jeho prarodiče měli přísná pravidla, které ho často nutili klečet na násadách od koštěte. On často pravidla porušoval, protože díky bolesti zapomněl na to co viděl. Píseň odkazuje i na rodiče a náboženství, kteří nám říkají jak se máme chovat a co cítit.

Lunchbox

 • Marilyn zpívá o krabičkách na obědy kvůli tomu, že když žil na Floridě, tak školy toho času je zakázaly, protože děti se s nimi mlátily do hlavy.

Mistr procítěné melancholie a atmosferických balad. Nick Cave slaví 60 let

Australan Nick Cave není jen písničkář. Je zároveň i herec a velmi úspěšný spisovatel. Známý je ale především pro své mistrné balady, které se svou kapelou Bad Seeds předvede naživo i v pražské O2 Aréně 26. října. Oslavme jeho kulatiny výběrem pěti z jeho největších hitů.

Trička Nicka Cave na pražský koncert koupíte zde.

Do you love me? (1994)

Celou písní prostupuje jednoduchá, ale téměř magická basová linka, která se stále opakuje. Do toho naléhavý hlas Nicka Cavea, který se ptá na tu nejdůležitější otázku ze všech: „Miluješ mě?“

 

Henry Lee (1996)

Spojení dvou velikánů – tesklivý hlas Nicka Cavea a téměř šansonový vokál britské zpěvačky PJ Harveyové.  Výsledný duet je moderní předělávkou tradiční lidové písně Young Hunting.

Where the Wild Roses Grow (1996)

Diskutabilně nejznámější píseň Nicka Cavea. To je z velké části dáno tím, že je nejvíce určena pro mainstreamové posluchače a takto se dostala i do rádií po celém světě. Duet s herečkou a zpěvačkou Kylie Minogue vypráví tesklivý příběh dívky Elisy Dayové, které nikdo neřekne jinak než Divoká růže. Velká láska končí nešťastně – ranou kamenem do hlavy a studenou vodou v řece.

Into my Arms (1997)

Intimní vyznání, které Cave napsal po rozchodu se svou dlouholetou partnerkou Vivien Cainerovou. Vedlejší téma je ale i Caveovo rozčarování z náboženství.

 

GORILLAZ nejlevnější vstupenky On-Line

Gorillaz

Gorillaz

Pokuď scháníš nejlevnější vstupenky na koncert britské hip hopové skupiny Gorillaz klikej zde.

Po vydání dlouho očekávaného pátého studiového alba Humanz se slavná virtuální kapela Gorillaz poprvé představí naživo českému publiku. Jejich první koncert v České republice se uskuteční 14. listopadu v pražské O2 areně.

Hudebními médii prosakovaly dílčí informace o vydání nového alba už v loňském roce. Spekulovalo se nejen o termínu vydání páté desky, ale padala rovněž jména předpokládaných hostů. Komerčně nejúspěšnější virtuální kapelu světa na novince Humanz doprovází Jehnny Beth (Savages), Danny Brown, Benjamin Clementine, De La Soul, D.R.A.M., Peven Everett, Anthony Hamilton, Grace Jones, Zebra Katz, Kelela, Mavis Staples, Vince Staples, Popcaan, Pusha T, Jamie Principle nebo Kali Uchis.

Marilyn Manson je v videoklipu „Say10“

Marilyn Manson teprve minulý pátek vydal své desáté studiové album „Heaven Upside Down“, ale už nyní servíruje další videoklip k singlu „Say10“.

Marilyn Manson

Marilyn Manson

Ten se poprvé objevil již koncem loňského roku jako krátký trailer k plánované desce, kdy mělo jít dokonce o titulní skladbu.

Marilyn Manson sice utrpěl nedávno zranění během jednoho z koncertů, nicméně je již doma a pražská zastávka tak ohrožena není. 19. listopadu vystoupí v Malé sportovní hale, trička na koucert koupíte koupíte zde.

Vše nakonec dopadlo jinak a ani doposud známé úryvky z klipu, kde Manson opět trhá bibli, nebyly použité. Místo toho se v novince objevuje jedna velká hvězda a také jeden z blízkých přátel amerického rockera.Herec Johnny Depp, který již několikrát s Mansonem vystoupil i naživo, je spolu s frontmanem kapely hlavní postavou nejnovějšího snímku. V něm se opět promítají všechny Mansonovy praktiky z dosavadní kariéry – děsivé, až nechutné záběry plné krve, odkazy k biblickým postavám, uspokojující se ženy a také chytlavý refrén.

Manson a Depp si to jako synové Adama a Evy vyloženě užívají a nechávají trochu nahlédnout, jak by takový večírek za jejich účasti mohl vypadat.Samotná skladba se opírá o silné riffy v refrénu, které jsou opět výsledkem spolupráce s Tylerem Batesem, současným kytaristou kapely a také hudebním a filmovým skladatelem a producentem. Těšit se na ni mohou i čeští fanoušci, jelikož je již nějakou dobu součástí koncertních setlistů.

TRIČKO PÁNSKÉ 30 SECOND TO MARS – PROVEHITO IN ALTUM

PÁNSKÉ TRIČKO 30 SECOND TO MARS – PROVEHITO IN ALTUM

Kvalitní pánské tričko s předním barevným potiskem. Tričko má silikonou úpravu úpletu. Trup trička je po stranách beze švů. Nákrčník s přídavkem 5% elastanu se zpevňující ramenní páskou

 • Materiál trička: 100% bavlna
 • Gramáž: 160 g/m2
 • Single jersey
 • Kulatý nákrčník

 

KUP TRIKO

 

« Older posts